Informacje o sklepie

Nasza firma powstała pod koniec 2011 roku i od samego początku zajmujemy się dystrybucją produktów bagażowych, przede wszystkim walizek, toreb podróżnych, toreb na ramię, plecaków, kosmetyczek ale również portfeli i innych produktów, które można nazwać 'okołobagażowymi'. Już od samego początku podjęliśmy decyzję, iż w firmie, prócz odrębnego działu zajmującego się sprzedażą hurtową oferowanych przez naszą firmę produtków, uruchomimy również sklep internetowy, który oferował będzie dużo szerszy asortyment marek bagażowych. Dzięki posiadanemu dużemu magazynowi byliśmy w stanie zaoferować natychmiastową dostępność wszystkich naszych towarów oraz, co nadal jest rzadkością w przypadku sklepów internetowych, możliwość odwiedzenia nas i obejrzenia oraz bezpośredniego odebrania towarów. 

Ciągle się rozwijamy i wprowadzamy kolejne marki do oferty cały czas starając się podwyższać poziom świadczonych przez nas usług oraz poziom zadowolenia naszych klientów.

Serdecznie pozdrawiamy ,

Zespół Saxoline.pl

 

Właścicielem sklepu www.saxoline.pl jest:

NAVITOR POLAND Sp. z o.o.

Al. Marszałka Piłsudskiego 34, 05-270 Marki

NIP: 1132846993

 

Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000395775 o kapitale zakładowym 98.000 zł. Kapitał zakładowy został opłacony w całości.

pixel